Apie GrandCru

Šampano ir Putojančio Vyno parduotuvės ir Degustacijų Baras

GrandCru tai naujo tipo Šampano ir Putojančio Vyno parduotuvės ir Degustacijų Baras Vilniaus centrino širdyje. Idėja sukurti GrandCru kilo iš mūsų pačių aistros ir poreikio aukštos kokybės šampanui ir putojančiam vynui, gaminamam talentingų vyndarių mažuose vynuogynuose su nepakartojamu „terroir“. Būdami profesionaliais Sommelier ir tikrais vyno vertintojais, mes ryžomės tam, kad suteiktume ir Lietuvos rinkai galimybę mėgautis aukščiausios kokybės gėrimais už prieinamą kainą, nepakartojamais skoniais su tikra istoriją ir stipriomis asmenybėmis, kurios slepiasi po jų etikete. Nors esame naujokai, mūsų asortimente jau yra virš 250 vertų dėmesio skirtingų putojančių vynų iš įvairių Europos Šalių, kurių Lietuvoje nerasite niekur kitur. Mūsų asortimentas yra nuolat plečiamas, nes mes, keliaudami po visą pasaulį, lankydami vynuogynus ir užmegzdami ryšius su talentingais vyndariais, ieškome vis naujų „Perliukų“. Pažįstame kiekvieną veidą, besislypintį už mūsų siūlomo butelio – tai yra mūsų didžiausios vertybės ir išskirtinumas.  

Mūsų putojančių vynų asortimente rasite įvairiausias putojančio vyno rūšis

Champagne, Franciacorta, Cava, Cremant, Metodo Classico, Prossecco, Vino Spumante ir t.t. Nors pagrinde esame putojančio vyno ekspertai, nenuvilsime Jūsų ir nedideliu, bet visiškai išskirtinių ramiųjų vynų ir pasakiško Grande Champagne konjako asortimentu, kurį kruopščiai atrenkame patys besilankydami Italijos ir Prancūzijos vynuogynuose.

Vynas ir maistas yra neatskiriami dalykai, todėl keliaudami per Italijos ūkius, patys atrenkame Gourmet produktus- geriausių Parmigiano-Peggiano gamintojų sūrius, išskirtinės kokybės Prosciutto vytintą mėsą is Friuli regiono, aukščiausios kokybės alyvuogių aliejų iš Apulijos, Modena balzaminius actus, rankų darbo Grissini iš Milano kepyklėlės, ir daugybę kitų, kruopščiai atrinktų itališkų delikatesų.. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite nuostabiausias ITALESSE itališkas vyno taures, kuriose burbuliukų žaismas pavirsta tikru šou.  

Organizuojame įvairias degustacijas, putojančio vyno ir maisto derinimo sesijas, išvažiuojamuosius renginius, gimtadienius, bernvakarius ir mergvakarius.  Penktadienio ir šeštadienio vakarais dirbame kaip degustacijų Baras, kur kaskart siūlome paragauti skirtingų gėrimų, kad supažindintume su mūsų pamėgtais šampanais ir kitais putojančiais vynais. Esame nedidelė, bet labai ambicinga profesionalų komanda, daugumą procesų atliekame patys – tai leidžia mums pasiūlyti  labai konkurencingą kainos/kokybės santykį bei puikų servisą, pritaikytą Jūsų poreikiams.