Bendradarbiaujame su restoranais

Pasikliaukite profesionalais!

Labai dažnai iš savo klientų girdime atsiliepimus, jog labai gaila, kad mūsų importuojamų vynų nėra jų pamėgtuose restoranuose. Daugelyje vietų asortimentas standartinis ir jau pabodęs.

Nusprendėme žengti naują žingsnį ir norime pasiūlyti Jūsų restoranui išskirtinius, labai aukštai įvertintus, mūsų pačių importuojamus gėrimus, kuriais  Lietuvoje prekiaujame tik mes. Mūsų portfolio sudaro daugiau kaip 400 kruopščiai atrinktų gėrimų iš 5 Europos šalių.

Patikėkite savo vyno kortos sudarymą mūsų diplomuotam sommelier, o mes pasiūlysime ekskliuzyvių gėrimų meniu, kuriuo nustebinsite net patį išrankiausią savo klientą.

Tiesioginis tiekimas iš gamintojų, išskirtiniai gėrimai, profesionalus aptarnavimas ir lankstumas- tai mūsų “arkliukas”.

Vestuvėms

Patikėk savo šventės gėrimus profesionalams.

Kad Jūsų svečiai liktų sužavėti, mūsų diplomuotas Sommelier parinks Jūsų šventei išskirtinį gėrimų meniu iš daugiau nei 300 skirtingų putojančių vynų, Taip pat siųlome ramių vynų, konjako, viskio ir kitų gėrimų, kuriuos įvertins net išrankiausias klientas. Galime atvykti į Jūsų šventę pasiūlydami išskirtinį gėrimų meniu bei jų degustaciją. 

Mūsų asortimente rasite tik mūsų pačių kruopščiai atrinktus, ekskliuzyviai importuojamus gamintojų putojančius ir kitus gėrimus iš įvairių Europos Šalių. Idėja įkurti „GrandCru“ kilo iš mūsų pačių aistros ir poreikio aukštos kokybės gėrimams, pagamintiems talentingų vyndarių mažuose vynuogynuose su nepakartojamu „terroir“. Būdami profesionaliais someljė, mes ryžomės tam, kad suteiktume ir Lietuvos rinkai galimybę mėgautis aukščiausios kokybės gėrimais už prieinamą kainą, nepakartojamais skoniais su tikra istorija ir stipriomis asmenybėmis, kurios slepiasi po jų etikete.

Mobilusis Šampano Baras

Jūsų šventės traukos taškas.

Mūsų teikiama Mobilaus baro paslauga leis Jums mėgautis mūsų gėrimais Jūsų vakarėlyje, vestuvėse, gimtadienyje ar kitoje šventėje. Atvyksime aptarnauti Jus su mūsų profesionalia barmenų komanda.
Šampano baras, tai ne tik išskirtiniai šampanai ir putojantys bei ramūs vynai Jūsų šventėje. Kvalifikuotas sommelier, kartu su barmenų komanda, sukurs Jums visą renginio kokteilių ir kitų gėrimų meniu. Pasirūpinsime taurėmis, atšaldytais gėrimais, svečių aptarnavimu.

Verslo klientams | Didmeninė prekyba

Norėtume Jums pristatyti savo šeimos verslą, kuris gimė iš didelės asmeninės aistros ir poreikio kokybiškiems alkoholiams gėrimams. Turime galimybę pasiūlyti daugiau kaip 350 išskirtinių mažuose šeimyniniuose vynuogynuose gaminamų putojančių vynų ir ramių vynų iš įvairių Europos šalių, kurių Lietuvoje nerasite niekur kitur. Mūsų asortimentas yra nuolat plečiamas, nes daug keliaujame po visą pasaulį – lankome vynuogynus ir vyndarius, ieškome vis naujų perliukų. Pažįstame kiekvieną veidą, besislypintį už mūsų siūlomo butelio – tai yra mūsų didžiausios vertybės ir išskirtinumas.

Taip pat siūlome konjaką, viskį ir kitus gėrimus, kuriuos įvertins net išrankiausias klientas. Gėrimus tiekiame tiesiogiai iš gamintojų! Nėra jokių tarpininkų, todėl galime pasiūlyti geriausias kainas rinkoje.

Registruokitės, kaip verslo klientas, kad matyti specialias didmenines kainas ir gauti išskirtines bendradarbiavimo sąlygas:

Jau turi paskyra? Prisijunk: