Vestuvėms

Patikėk savo šventės gėrimus profesionalams.

Kad Jūsų svečiai liktų sužavėti, mūsų diplomuotas Sommelier parinks Jūsų šventei išskirtinį gėrimų meniu iš daugiau nei 200 skirtingų putojančių vynų. Taip pat galime atvykti į Jūsų šventę pasiūlydami išskirtinį gėrimų meniu bei jų degustaciją. 

Mūsų asortimente rasite tik mūsų pačių kruopščiai atrinktus, ekskliuzyviai importuojamus gamintojų putojančius ir kitus gėrimus iš įvairių Europos Šalių. Idėja įkurti „GrandCru“ kilo iš mūsų pačių aistros ir poreikio aukštos kokybės gėrimams, pagamintiems talentingų vyndarių mažuose vynuogynuose su nepakartojamu „terroir“. Būdami profesionaliais someljė, mes ryžomės tam, kad suteiktume ir Lietuvos rinkai galimybę mėgautis aukščiausios kokybės gėrimais už prieinamą kainą, nepakartojamais skoniais su tikra istorija ir stipriomis asmenybėmis, kurios slepiasi po jų etikete.

Mūsų asortimente siūloma virš 200 vertų dėmesio skirtingų putojančių gėrimų iš įvairių Europos šalių, kurių Lietuvoje nerasite niekur kitur. Asortimentas yra nuolat plečiamas, nes keliaudami po visą pasaulį, lankydami vynuogynus ir užmegzdami ryšius su talentingais vyndariais, vis atrandame naujų „perliukų“. Asmeniškai pažįstame kiekvieną gamintoją – tai yra mūsų didžiausios vertybės ir išskirtinumas.

Putojančių gėrimų asortimente rasite: Champagne, Franciacorta, Cava, Cremant, Metodo Classico, Prossecco, Spumante ir kt. Kviečiame įsigyti išskirtinių gėrimų savo šventėms „GrandCru“!

Organizuojame įvairias degustacines programas mergvakariams/bernvakariams, pasiūlydami Jums įdomią temą. Nepamirštamoms mergvakario/bernvakario akimirkoms siūlome tematinius degustacinius vakarėlius.

Gėrimus, kuriuos degustuosite, kruopščiai parinksime atsižvelgdami į Jūsų norus ir degustacijos tematiką. Papasakosime apie visus jų subtilumus ir Namų istoriją, taip suteikdami galimybę ir Jums tą vakarą tapti degustuojamų gėrimų ekspertu. Kiekvienos degustacijos metu degustuojami mažiausiai 5 putojantys gėrimai. Degustacijas siūlome ir rekomenduojame derinti su specialiai parinktais užkandžiais ar net šventine vakariene. Maistas derinamas pagal individualų poreikį.